jeden víkendový den

1. května 2016 v 18:14 | Černý Anděl |  výkřiky do prázdna
pocity: ironická nálada, žravost a celkem se mám fajn

Akorát poslouchám písničku, která ve mně vyvolává pocity z dětství, kdy jsem si hrála na astrologa. Poznávám všechna souhvězdí zvěrokruhu a několik dalších významných souhvězdí. No dobře, teď vážně. Poznám jenom Velký a Malý vůz.

Teď jsem docela závislá na hře slither.io /takže z toho možná dostanu epileptický záchvat/. Hra ve smyslu hada na tlačítkových mobilech, jenom je víc moderní.

Ten moment, kdy mám chuť válet se smíchy po podlaze a za břicho se popadat, ale ze slušnosti to potlačuji.

"Ahoj."
"Pozor, klouže to, právě jsem vytřela a ahoj."
O minutu později, bum-drc-bác..."Já se na to můžu vysrat.."

Někdy dokážu být škodolibá, ale pouze k osobám, vůči kterým mám averzi.

Dnes to v té televizi nějak žije, nevím na co koukat dřív.
Á, představte si osobu a nad ní rozsvícenou žárovku.
On je dnes 1. máj, lásky čas - tak to všechno vysvětluje. Hodně z nás je nešťastně nezadaných a smutní v koutě, že nemají s kým slavit lásku. Neříkám, že na tom nejsem nějak podobně, ale víte co, já se spokojím s jídlem. Lednička je skoro vybílená a čekám, kdy se spustí poplašný alarm /matka/, kdo to zase všechno sežral. Což mi připomíná, že knihu od Karla Hynka Máchy - Máj, vůbec nechápu /a to jsem ji četla nejméně 3x/. A teď zpět k televizi. Právě sleduji Nesmrtelnou tetu, má nejoblíbenější pohádka z dětství, nejspíš proto, že rozum zvítězí nad zlem. But it doesn't matter.

Došla jsem k závěru, že astrologem být nemůžu, šťastná si být nezasloužím a zemřu na obezitu ze své žravosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 howtostaysingle howtostaysingle | Web | 2. května 2016 v 22:09 | Reagovat

Jo, jídlo nezklame (pokud neni prošlý, to je pak zrada)! Koukám, že jsem se ocitla na blogu dalšího ztroskotance, low five na to :D

2 Resi Resi | Web | 3. května 2016 v 20:29 | Reagovat

Tu hru znám, zrovna nedávno mi o tom říkal můj mladší brácha a přemlouval mě, ať si to zahraju. :D Předtím ho bavilo agar.io a to když jsem se ho ptala, tak říkal, že to už ho nebaví, že tohle je lepší.
Zajímavý, že na to lidi upozorníš a stejně si nedají pozor.
Takový to, že 1. máj se musí lidi políbit atd. a že je to den lásky, tak já si myslím, že takový den lásky by měl být každý den, ne jen jednou za čas.

Jo jídlo nejlepší věc na zahnání stresu, hlavně ty sladkosti. :D

A já si myslím, že každý si zaslouží být šťastný a vždy mě mrzí, že spousta lidí, kteří by si to fakt zasloužili, tak mají toho štěstí málo.

3 Amazonka Amazonka | Web | 7. května 2016 v 12:05 | Reagovat

[1]: Tak to si můžeme všichni společně založit klub ztroskotanců, ne? Stejně už tak blog, nebo alespoň jeho menší či větší část funguje, řekla bych. U mě jo.

Docela si mě donutila se zamyslet. Často říkám, že si asi nezasloužím být šťastná, ale teď mi právě došlo, že podvědomě z toho obviňuju celej svět, kromě sebe. Ale to s tím nesouvisí. Jen mě to napadlo.

Nojo, hezkej květen alespoň.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama