to, že jsem tě milovala, bylo jako sebevražda

26. března 2016 v 15:50 | Černý Anděl |  minulost, přítomnost
pocity: sebelítost, znechucená, zkrátka se mi chce zvracet, sním, transport do minulosti

Záhadný T.
Nebýt mé nejlepší kamarádky, tak tě neznám a věř mi, bylo by to mnohem lepší, pro všechny. Objevil ses z čista jasna, jako překvapení a ona se do tebe zamilovala. Byli jste od sebe skoro 200 km, a přesto vám nic nebránilo v tom, mít se víc, než rádi. Během jednoho večera jsem si tě strašně oblíbila, protože víš co, ty jsi kluk, do kterého se bezvýhradně zamiluje každá dívka, která touží po charismatickém muži. Koukal jsi na hvězdy se mnou, místo toho, aby ses věnoval jí. Byla jsem ve tvé přítomnosti ráda, protože jsi všímavý, děláš radost, dokážeš, aby se obyčejná dívka cítila jako princezna, a proto na tebe nikdy nezapomenu, i přesto, že už jsme se skoro rok neviděli.

Víš, poté, co jsi odjel, jsi přesně věděl, že se vrátíš. Kamarádka /říkejme ji P./ se do tebe zamilovala a já dělala všechno proto, abych se do tebe nezamilovala také. /Kdyby věděla, že jsem k tobě někdy něco cítila, nikdy by mi to neodpustila/. A pak přišel ten den, který nikdy přijít neměl. Ocitnul ses před mým barákem s tou nejkrásnější kytkou, jakou jsem kdy viděla a obálkou, ve které byla ukryta ta nejkrásnější slova.

Milá princezno, krásná slečno.,
držíš v náručí květinu, která by ráda trávila tu chvilku její existence po Tvém boku.
Bude Tě chránit před zlým drakem, bude vedle Tebe usínat a až její život vyhasne, bude Ti vděčná, že tu chvilku mohla strávit po boku úžasné slečny. Dostala příležitost spočinout ve Tvém náručí a odejde jako padající hvězda. Ta květina žije jen pro Tebe, žádná se ji nerovná, žádná není jako ona!
Bude s Tebou v bezpečí, protože jsi jako ona...
Jedinečná, úžasná, prostě unikát.
Hodně pro mě znamenáš.

Zavedla jsem tě na své nejoblíbenější místo, kde jsi mě vzal do náruče a snesl dolů, abych si neublížila. Lehli jsme si do trávy a na obloze nad námi se vytvarovalo srdíčko, náhoda nebo osud?

Poté jsem tě doprovodila na autobus, protože jsi musel jet za P., aby se nezlobila, že za mnou přijedeš a za ní /kterou mimochodem znáš déle, než mě/ nejedeš. Daroval jsi mi to nejkrásnější srdce, které je mým talismanem. Myslím na to, jak jsi mě obejmul a dal pusu na rozloučenou. Chtěl ses se mnou líbat, poznala jsem to. Lituji toho, že jsem tě nepolíbila, možná by bylo všechno jinak. Další dny jsme si psali nespočitatelné množství zpráv, kde jsi přiznal, že ke mně cítíš víc, než k P. Byla jsem šťastná, ale věděla jsem, že by ji to ublížilo, což jsme ani jeden nechtěli. Nakonec ses dal dohromady s ní a já vám to tak přála, měli jste ten nejkrásnější vztah a nedivím se, že se zhroutila potom, co jste se rozešli. Do teď nechápu, proč si mi daroval srdce, chtěl mě políbit, nosil v náručí a psal ta nejkrásnější slova, která zamotala hlavu mně i tobě. Zajímalo by mě, zda jsi ke mně skutečně něco cítil a zda si na mě někdy vzpomeneš?

Když ses v roce 2015 objevil a mezi tebou a P. se to urovnalo, opět ses na mě smál, nosil v náručí a koukal na mě.. přesto, že máš přítelkyni. Snad jsi teď šťastný, přeji Ti to, jako nikomu jinému. A jo, asi jsem Tě milovala.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Amazonka Amazonka | Web | 29. března 2016 v 17:51 | Reagovat

Nevím, co si o něm mám myslet. Působil na mě docela mile, dokud jsem si nepřečetla konec (pokud je to konec jako konec nebo pouze konec tohohle článku.)... Nebo byl možná jenom zmatenej? Nemám tušení. Taky do této situaci vidím jen z tvého psaní.

2 E. E. | Web | 11. dubna 2016 v 17:25 | Reagovat

Zlatíčko, doufám, že jsi z toho už kompletně venku..
Je to hodně složitý - kluk a kamarádka, která ho miluje.. Vůbec bych nevěděla, co bych v tvé situaci dělala. Tím, že jsi nic neudělala jsi ztratila jeho(jako přítele), ale kdyby mezi vámi něco proběhlo, mohla by jsi ztratit kamarádku a ta ti je možná o více bližší než on, protože kdo ví, jak by to skončilo, třeba i kdyby jste měli vztah, taky by nemusel vydržet, jako tvé kamarádce..
Ale kdo ví, třeba jste si souzeni a osud vás ještě dohromady svede!

3 Resi Resi | Web | 16. dubna 2016 v 19:39 | Reagovat

Bydlela jsem v baráku na vesnici, kde byl nàdherný klid, jenže u našich. A pak se objevil přítel a há šla za ním do Prahy. Nestála jsem si za tím, že chci zůstat u přírody.
Twď na to vzpomínám a uvědomuji si, že mi to chybí.
Tak snad ti to bydlení na klidném místě vyjde. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama